The Rising Cost of Food

We thought real food was pricey. This toy grocery basket of food costs $21.99! Who knew playing house was so expensive?

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Tags: ,

Comments are closed.